Górny Słupca Granit Marmur , O firmie

    O firmie


Nasza Firma rozpoczęła swą działalność w 1999 roku. Celem naszej firmy stało się zapewnienie wyrobów o najwyższej jakości. Staramy się spełniać wysokie oczekiwania naszych klientów, a co za tym idzie wprowadzamy coraz to nowszą technologię dotyczącą obróbki kamienia. Proponujemy szeroką gamę produktów z kamienia naturalnego jakimi są marmury i granity z całego świata. Współpracujemy z firmami na terenie naszego kraju, a także jesteśmy bezpośrednim importerem włoskich i brazylijskich firm.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych, dla których wyroby z kamienia naturalnego stały się materiałem poszukiwanym i cenionym o szerokiej gamie zastosowań w postaci: nagrobków granitowych, blatów kuchennych, ale także i parapetów okiennych (wewnętrznych i zewnętrznych),schodów, okładzin podłogowych jak i ściennych a także kominków , które są już standardowym elementem dekoracji oraz niezależnym systemem grzewczym domów jednorodzinnych.

Dzięki zastosowaniu wielu gatunków kamienia nasze wyroby posiadają niepowtarzalne walory kolorystyczne. Wraz z możliwością obróbki, kamień posiada szerokie możliwości w zastosowaniach dekoracyjnych.


Wyroby z Granitu i Marmuru to nie tylko piękno ale i estetyka wykonania i oczywiście trwałość te atuty sprawiają ze można go wykorzystać na wiele zaskakujących sposobów.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta

         
   
Licznik odwiedzin :